Gallery
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 229HK 5d Trinl. Gear
Pris 294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Trinl. Gear
- Brændstof Elekricitet
- Km 3.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 5 |
| Variant | Electric 77,4 kWh Advanced 229HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 25/06/2025 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ecotronic Gray - Perleeffekt |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.3 |
| Totalvægt | 2430 kg |
| Længde | 4635 cm |
| Bredde | 1890 cm |
| Højde | 1605 cm |
| Nummerplade | EK79240 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4347997 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
Udstyr
| Apple CarPlay, Android Auto, 12V udtag, Automatgear, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, El indst. forsæder, Digital instrumentering, DAB radio, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Håndfri telefon, Head-up display, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, Metallak, LED forlygter, LED baglygter, LED kørelys, Rat m. varme, Kunstlæder, Kopholder, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Isofix, Selealarm, Vejbaneassistent, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Alufælge, Automatisk op-/nedblænding, Fartpilot, El-spejle, El-håndbremse, Klimaanlæg, 20" Alufælge |
Beskrivelse
Vores egen tjenestebil - venligst ring for besigtigelse
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Adaptiv fartpilot med Stop & Go ✅ 12,3” digital instrumentering ✅ 19” alufælge ✅ LED-forlygter til nær- og fjernlys ✅ Elektrisk førersæde ✅ Automatisk nødbremse med drejefunktion ✅ Vognbaneassistent ✅ Head-up display ✅ Aktiv blindvinkel-sensor ✅ LED-kørelys med pixel-design
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ 5 års garanti uden kilometerbegrænsning jf. Hyundais garantibestemmelser ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Attraktive ladebox løsninger
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 229HK 5d Trinl. Gear
Pris 294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Kia EV3 EL Long Range Access 204HK 5d Aut.
2025 2.000 Km Elekricitet Aut.264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 4WD 325HK 5d Trinl. Gear
2024 7.000 Km Elekricitet Trinl. Gear279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Ultimate 4WD 325HK 5d Aut.
2024 12.000 Km Elekricitet Aut.299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
2025 11.000 Km Elekricitet Aut.319.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Capri EL UR Select 286HK 5d Aut.
2025 8.305 Km Elekricitet Aut.320.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
2026 5.500 Km Elekricitet Aut.324.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo