Gallery
Hyundai Inster EL Long Range Essential 115HK Aut.
Pris 199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 3.500 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Inster |
| Variant | EL Long Range Essential 115HK Aut. |
| Kilometer | 3.500 Km |
| Registreringsdato | 26/08/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Abyss Black |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 72.2 |
| Totalvægt | 1745 kg |
| Længde | 3825 cm |
| Bredde | 1610 cm |
| Højde | 1575 cm |
| Nummerplade | EL97488 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4890520 |
Udstyr
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Servo, Sædevarme for, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Vejbaneassistent |
Beskrivelse
Super alsidig og fleksibel elbil med Hyundai's kendte gode fabriksgaranti. Her får du en topmoderne elbil til en virkelig skarp pris med rigtig meget standardudstyr
Venligst ring for aftale om besigtigelse, da bilen køre i vores egen flåde
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN I GRUNDUDGAVEN ✅ Aut. nødbremse med fodgænger- og cyklistgenkendelse ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Bakkamera ✅ Kllimaanlæg ✅ Vognbaneassistent ✅ El-klapbare sidespejle med varme ✅ Træthedsregistrering ✅ Navigation ✅ eCall – automatisk nødopkald ✅ Parkeringssensor bag
⚡️ TEKNISK INFORMATION 🔋 Elektrisk motor: 115hk 🔌 Batterikapacitet: 49kWh 🌍 Rækkevidde: 370 km ved blandet kørsel (WLTP) ⚡️ Ladetid AC-opladning 0-100% (OBC kapacitet 10,5KW ca 4 timer) ⚡️ Ladetid DC 50 kW DC 10-80% ca. 1 time - 120-350 kW DC 10-80% ca. 30 minutter
💡HOS OS KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ 5 års garanti uden kilometerbegrænsning jf. Hyundais garantibestemmelser ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Vi tager gerne din bil bytte til en god pris
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai Inster EL Long Range Essential 115HK Aut.
Pris 199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Skoda Octavia Combi 1,4 TSI Plugin-hybrid iV Plus iV DSG 204HK Stc 6g Aut.
2021 83.000 Km B/EL hybrid Aut.182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
2024 8.500 Km Benzin Man.189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
2025 5.000 Km Benzin Man.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma Gen-E EL Select 168HK 5d Aut.
2025 4.000 Km Elekricitet Aut.214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Mercedes-Benz A200 1,3 7G-DCT 163HK 7g Aut.
2018 83.900 Km Benzin Aut.219.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
VW ID.4 EL Pure Performance 170HK 5d Aut.
2025 3.000 Km Elekricitet Aut.219.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo