Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 11.855 Km
- Døre 3
Specifikationer
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Cooper |
| Variant | SE EL 184HK Cabr. Aut. |
| Kilometer | 11.855 Km |
| Registreringsdato | 30/10/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Cabr. |
| Farve | Sort |
| Døre | 3 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.0 |
| Totalvægt | 1770 kg |
| Længde | 3850 cm |
| Bredde | 1730 cm |
| Højde | 1430 cm |
| Nummerplade | 959869 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5342478 |
Udstyr
| 17" Alufælge, Fuld LED forlygter, Metallak, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderkabine, Multijusterbart rat, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, El-håndbremse, Elruder for, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Sædevarme for, ABS, Airbag, Alarm, ESP, Isofix, Selealarm, Side-airbag, Parkeringssensor for/bag, Trådløs mobilopladning, Bakkamera, Klimaanlæg 2-zoner, USB stik, Læderrat, Varmepumpe |
Beskrivelse
Ekslusiv og unik Mini Cooper SE Cabriolet - 1 ud af 999 eksemplarer på verdensplan! Netop landet!
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Klimaanlæg 2-zoner ✅ Sædevarme for ✅ 17" Alufælge ✅ Parkeringsensor For & bag ✅ Fuld LED forlygter ✅ Regnsensor ✅ Navigation ✅ El-foldbare spejle ✅ Softtop-Kaleche ✅ Harmon Kardon lydanlæg
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Mini Cooper SE EL 184HK Cabr. Aut.
Pris 324.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning