Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 3.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Variant | EL Pure Performance 170HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 23/01/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 62.7 |
| Totalvægt | 2500 kg |
| Længde | 4584 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1612 cm |
| Nummerplade | EP70756 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5337756 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Varmepumpe, Matrix LED forlygter, Fartpilot adaptiv, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system, Alufælge, Kurvelys, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tågelygter, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Varmepumpe, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, Opvarmet forrude |
Beskrivelse
VW ID.4 EL Pure Performance 170HK - Kun 3.000 km
Oplev denne næsten nye VW ID.4 fra 2025 med kun 3.000 km på tælleren. Denne el-drevne SUV byder på en række avancerede funktioner og en behagelig køreoplevelse. Med en rækkevidde på 343 km og hurtig opladning er den klar til både daglig pendling og længere ture. Kontakt os hos Andersen Biler i Søborg for yderligere information.
Nøglefunktioner:
- Varmepumpe: Effektiv regulering af bilens temperatur.
- Fartpilot adaptiv: Gør længere køreture mere afslappende.
- Apple CarPlay: Nem adgang til dine apps og musik.
- Automatgear: Glidende og stressfri kørsel.
- Klimaanlæg 2-zoner: Tilpasser indeklimaet individuelt for fører og passager.
Yderligere specifikationer:
- Drivkraft: Elektrisk med 0 gram CO2-udledning per km.
- Tophastighed: 160 km/t.
- Batteri: 52 kWh med mulighed for 110 kW opladning.
- Indvendigt udstyr: Læderrat, multifunktionsrat, og varme i rattet.
- Infotainment: Navigation, Bluetooth, og DAB radio.
- Komfort: Sædevarme foran, nøglefri start, og el-foldbare spejle med varme.
- Sikkerhed: Automatisk nødbremsesystem, vejbaneassistent, og regnsensor.
Med et moderne design og høj komfort er denne VW ID.4 klar til at give dig en fantastisk køreoplevelse. Kig forbi Andersen Biler i Søborg, eller kontakt os via email på [email protected] for mere information. Vi glæder os til at høre fra dig!
*Varmepumpe *Matrix LED Forlygter *Adaptiv fartpilot *Parkeringssensor for + bag *Sædevarme for *Rat varme *2-Zone klimaanlæg *19" Alufælge "Hamer"
Af pakker har bilen: PA6 Designpakke PAV Komfortpakke WPU Varmepumpe RD8 Multimediapakke
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
VW ID.4 EL Pure Performance 170HK 5d Aut.
Pris 244.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning