Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2017
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 107.000 Km
- Cc 1498Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | T-Roc |
| Variant | 1,5 TSI ACT Style 150HK 5d 6g |
| Kilometer | 107.000 Km |
| Registreringsdato | 29/12/2017 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1850 kg |
| Længde | 4234 cm |
| Bredde | 1819 cm |
| Højde | 1573 cm |
| Nummerplade | EC61907 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4599246 |
| Max bugsering (uden bremser) | 660 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 17" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Kurvelys, LED kørelys, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Automatisk nødbremsesystem, 7 Airbags, ESP, Dæktrykssensor, Antispin, Isofix, Lyssensor, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Startspærre, Selestrammer, Selealarm, 6 gear, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger, Start/stop-system, Fartpilot, Fartbegrænser, Parkeringssensor for, Parkeringssensor bag, Ambiente belysning, Rat m. varme, Auto hold, Alarm, Passager-airbag, Bitone - Sort tag, Helårshjul |
Beskrivelse
🚗 FLOT VW T-Roc 1,5 STYLE 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor for+bag ✅ 17” alu-fælge ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Bakkamera ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Aftagelig træk - 1500 kg. ✅ Sædevarme foran
Bil står på helårsdæk
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtvognsgaranti; 12 måneder: kr. 4.695 24 måneder: kr. 6.995
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
VW T-Roc 1,5 TSI ACT Style 150HK 5d 6g
Pris 164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning