Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 86.000 Km
- Cc 1498Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | T-Roc |
| Variant | 1,5 TSI ACT Style Plus DSG 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 86.000 Km |
| Registreringsdato | 29/06/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Brunmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1860 kg |
| Længde | 4234 cm |
| Bredde | 1819 cm |
| Højde | 1573 cm |
| Nummerplade | CZ36281 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5347912 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Udstyr
| 16" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tagræling, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, ABS, Airbag, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Nøglefri døre |
Beskrivelse
🚗 FLOT VW T-Roc 1,5 STYLE 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor for/bag m. bakkamera ✅ Anhængertræk aftageligt ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Nøglefri døre/ start ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme foran + ratvarme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
VW T-Roc 1,5 TSI ACT Style Plus DSG 150HK 5d 7g Aut.
Pris 209.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning