Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof B/EL hybrid
- Km 83.000 Km
- Cc 1395Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Octavia |
| Variant | Combi 1,4 TSI Plugin-hybrid iV Plus iV DSG 204HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 83.000 Km |
| Registreringsdato | 08/04/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1395 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 110.0 |
| Totalvægt | 2090 kg |
| Længde | 4689 cm |
| Bredde | 1829 cm |
| Højde | 1453 cm |
| Nummerplade | DR52468 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358279 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Udstyr
| Anhængertræk, Dellæder kabine, Ikke ryger, Start/stop-system, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Ratgearskifte, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 18" Alufælge, Tonede ruder, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer |
Beskrivelse
UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ Anhængertræk ✅ Dellæber Kabine ✅ Automatgear ✅ Bakkamera ✅ Sædevarme for
💡 HOS ANDERSEN BILER KAN VI ALTID HJÆLPE DIG MED: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Attraktive serviceaftaler ✅ Attraktiv bilforsikring tilbydes
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒 Søndag kl. 11.00 – 16.00
Anhængertræk, Dellæder kabine, Ikke ryger, Start/stop-system, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Ratgearskifte, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 18" Alufælge, Tonede ruder, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Skoda Octavia Combi 1,4 TSI Plugin-hybrid iV Plus iV DSG 204HK Stc 6g Aut.
Pris 199.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning