Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2018
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 83.900 Km
- Cc 1332Cc
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | A200 |
| Variant | 1,3 7G-DCT 163HK 7g Aut. |
| Kilometer | 83.900 Km |
| Registreringsdato | 30/08/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | PolarWhite |
| Gear | 7 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1915 kg |
| Længde | 4549 cm |
| Bredde | 1796 cm |
| Højde | 1446 cm |
| Nummerplade | CA83152 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5359911 |
| Max bugsering (uden bremser) | 680 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
Udstyr
| Aircondition, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Ratgearskifte, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, ABS, Dæktrykssensor, Isofix, Ikke ryger, Leveres nysynet, Nyserviceret, Nysynet, Service overholdt, Start/stop-system, Head-up display, Fartpilot adaptiv, 360° kamera |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR: 234 Blind Spot Assist
537 DAB Radio
239 Distance Pilot DISTRONIC
550 Elektrisk nedfældeligt anhængertræk
463 Head-up display
U19 MBUX augmented reality til navigation
P47 Parkeringspakke med 360° kamera
149U Polarhvid
PYO Premiumpakke PLUS ✅ Parkeringssensor for + bag ✅ Indbygget navigation ✅ Originale fællge ✅ Fartpilot Adaptiv ✅ Digital instrumentering ✅ Automatisk lys ✅ Automatgear ✅ Håndfri telefon ✅ Touch skærm ✅ El spejle ✅ 4 x el ruder ✅ Elektronisk håndbremse
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Mercedes-Benz A200 1,3 7G-DCT 163HK 7g Aut.
Pris 229.795 Kr
Inkl. leveringsomkostning