Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 66.000 Km
- Cc 1199Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka |
| Variant | 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 66.000 Km |
| Registreringsdato | 29/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvidmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.5 |
| Totalvægt | 1740 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | CZ22349 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5364382 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| Anhængertræk, 17" Alufælge, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Vejbaneassistent, Antispin |
Beskrivelse
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut. - Kun 66.000 km
Opdag denne stilfulde Opel Mokka fra 2021 i GS-Line-udstyrsniveauet. En alsidig SUV med moderne funktioner og en stærk 1,2-liters motor, der leverer 130 hk. Den har kørt 66.000 km og er perfekt til dig, der ønsker en bil med komfort og praktiske løsninger til hverdagen.
Nyd den lette køreoplevelse med automatgear, og tilpas din rejse med den adaptive fartpilot, der gør lange ture til en fornøjelse. Det praktiske anhængertræk gør det nemt at tage ekstra last med, mens Apple CarPlay holder dig forbundet undervejs.
Bilen har en tophastighed på 200 km/t og en brændstofeffektivitet på 20.5 km/l, hvilket gør den ideel til både bykørsel og længere ture.
Nøglefunktioner:
- Automatgear
- Adaptiv fartpilot
- Anhængertræk
- Apple CarPlay
- 17" alufælge
- Mørktonede ruder bag
- Aircondition og klimaanlæg
- Navigation og bakkamera
- Parkeringssensorer for og bag
- Nøglefri start og el-foldbare spejle
- Højdejusterbare førersæder og læderrat
- Blindvinkelassistent og vejbaneassistent . Bilen kan ses i Søborg.
Grib chancen for at eje denne veludstyrede Opel Mokka og oplev køreglæden der følger med.
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
Pris 179.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning