Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Aut.
- Brændstof B/EL hybrid
- Km 79.000 Km
- Cc 1580Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Ceed |
| Variant | SW 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Prestige DCT 141HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 79.000 Km |
| Registreringsdato | 28/01/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Hvidmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 47.1 |
| Totalvægt | 2030 kg |
| Længde | 4605 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1465 cm |
| Nummerplade | CX83608 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5384169 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
Udstyr
| 16" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, LED forlygter, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Auto hold, Isofix, Skiltegenkendelse |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Android Auto, Apple CarPlay (USB) ✅ Varme i forsæder + rat m varme ✅ Adaptiv fartpilot ✅ El-foldbare spejle ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Delkunstlæder sæder
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia Ceed SW 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Prestige DCT 141HK Stc 6g Aut.
Pris 149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning