Gallery
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
Pris 139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 52.000 Km
- Cc 1998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-3 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g |
| Kilometer | 52.000 Km |
| Registreringsdato | 12/04/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksgrå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 17.7 |
| Totalvægt | 1692 kg |
| Længde | 4275 cm |
| Bredde | 1765 cm |
| Højde | 1535 cm |
| Nummerplade | DP95426 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5380695 |
| Max bugsering (uden bremser) | 625 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| Aircondition, Bluetooth, DAB radio, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, USB stik, 17" Alufælge, Metallak, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Isofix, Selealarm, Ikke ryger |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Fartpilot ✅ Klimaanlæg ✅ Navigation ✅ 17" Alufælge ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
Pris 139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
Ford Puma 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 155HK 5d 6g
2021 54.000 Km B/EL hybrid Man.144.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Peugeot 3008 1,6 PureTech Plugin-hybrid First Selection EAT8 225HK 5d 8g Aut.
2020 99.000 Km B/EL hybrid Aut.148.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 63HK 5d Aut.
2025 14.401 Km Benzin Aut.149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line DCT 125HK 5d 7g Aut.
2022 46.000 Km B/EL hybrid Aut.159.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
2021 66.000 Km Benzin Aut.159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo