Gallery
Hyundai i10 1,0 Essential 67HK 5d
Pris 119.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 7.800 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential 67HK 5d |
| Kilometer | 7.800 Km |
| Registreringsdato | 20/03/2023 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Mangrove Green |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.2 |
| Totalvægt | 1310 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DR95645 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4110801 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / android auto ✅ Fartpilot ✅ Vejbaneassistent ✅ Bakkamera
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai i10 1,0 Essential 67HK 5d
Pris 119.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost ST-Line Start/Stop 100HK 5d 6g
2018 83.000 Km Benzin Man.104.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
2022 32.000 Km Benzin Aut.124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Mini Cooper SE EL 184HK 3d Aut.
2022 31.000 Km Elekricitet Aut.133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
2019 52.000 Km Benzin Man.139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo