Gallery
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
Pris 124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 32.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut. |
| Kilometer | 32.000 Km |
| Registreringsdato | 17/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1340 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DN53853 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5388725 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet, DAB radio, Automatgear, El-spejle, Infocenter, Musikstreaming via bluetooth, Ikke ryger, Isofix, ESP, Metallak |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / android auto ✅ Fartpilot ✅ Vejbaneassistent ✅ Automatgear ✅ Helårsdæk
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
Pris 124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
-
Mini Cooper SE EL 184HK 3d Aut.
2022 31.000 Km Elekricitet Aut.133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia Niro 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Advance DCT 141HK 5d 6g Aut.
2019 64.000 Km B/EL hybrid Aut.133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
2019 52.000 Km Benzin Man.139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo