Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 3.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Long Range Upgrade 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 19/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 71.2 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | EP75291 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5196409 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, El-håndbremse, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for/bag, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Ventilerede sæder for & bag, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbare bagsæder, Armlæn, Ambiente belysning, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Alarm, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Tonede ruder, 360° kamera, Soltag, Head-up display |
Beskrivelse
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / Android auto ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Elektriske sæder for ✅ El-bagklap
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, El-håndbremse, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for/bag, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Ventilerede sæder for & bag, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbare bagsæder, Armlæn, Ambiente belysning, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Alarm, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Tonede ruder, 360° kamera, Soltag, Head-up display
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia EV3 EL Long Range Upgrade 204HK 5d Aut.
Pris 334.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning