Gallery
Mini Cooper SE EL 184HK 3d Aut.
Pris 133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 31.000 Km
- Døre 3
Specifikationer
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Cooper |
| Variant | SE EL 184HK 3d Aut. |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 28/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Døre | 3 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 72.2 |
| Totalvægt | 1775 kg |
| Længde | 3821 cm |
| Bredde | 1727 cm |
| Højde | 1414 cm |
| Nummerplade | ED15436 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5395555 |
Udstyr
| 16" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 12V udtag, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor |
Beskrivelse
🚗 FLOT Mini cooper EL 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor bag ✅ Navigation ✅ Fartpilot ✅ El-Foldbare spejle ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Mini Cooper SE EL 184HK 3d Aut.
Pris 133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut.
2022 32.000 Km Benzin Aut.124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
2019 52.000 Km Benzin Man.139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 155HK 5d 6g
2021 54.000 Km B/EL hybrid Man.144.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Peugeot 3008 1,6 PureTech Plugin-hybrid First Selection EAT8 225HK 5d 8g Aut.
2020 99.000 Km B/EL hybrid Aut.148.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 63HK 5d Aut.
2025 14.401 Km Benzin Aut.149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo