Gallery
Audi A3 Sportback 2,0 40 TFSI Sport Limited Edition S Tronic 190HK 5d 7g Aut.
Pris 208.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 83.000 Km
- Cc 1984Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | A3 |
| Variant | Sportback 2,0 40 TFSI Sport Limited Edition S Tronic 190HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 83.000 Km |
| Registreringsdato | 24/04/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1984 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.0 |
| Totalvægt | 1910 kg |
| Længde | 4313 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1426 cm |
| Nummerplade | CJ37743 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5410320 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
Udstyr
| 18" Alufælge, Alufælge, Metallak, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Træthedsregistrering, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, El-spejle, El-spejle med varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik |
Beskrivelse
🚗 FLOT Audi A3 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Parkerings sensor bag ✅ 18" Alufælge ✅ Fartpilot ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for + rat m varme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Audi A3 Sportback 2,0 40 TFSI Sport Limited Edition S Tronic 190HK 5d 7g Aut.
Pris 208.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
2024 8.500 Km Benzin Man.189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
2025 5.000 Km Benzin Man.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Inster EL Long Range Essential 115HK Aut.
2025 3.500 Km Elekricitet Aut.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma Gen-E EL Select 168HK 5d Aut.
2025 4.000 Km Elekricitet Aut.214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
VW ID.4 EL Pure Performance 170HK 5d Aut.
2025 3.000 Km Elekricitet Aut.219.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
2025 5.000 Km Elekricitet Aut.224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo