Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 75.000 Km
- Cc 999Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | up |
| Variant | 1,0 MPI 60HK 5d |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 28/02/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.0 |
| Totalvægt | 1320 kg |
| Længde | 3600 cm |
| Bredde | 1645 cm |
| Højde | 1504 cm |
| Nummerplade | CR49503 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5376811 |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Radio, Servo, Sædevarme for, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Klimaanlæg ✅ Bakkamera ✅ Sædevarme for ✅ Læderrat
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Radio, Servo, Sædevarme for, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
VW up 1,0 MPI 60HK 5d
Pris 94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning