Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 77.000 Km
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Variant | EL Standard Range Plus 258HK Aut. |
| Kilometer | 77.000 Km |
| Registreringsdato | 10/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 78.9 |
| Totalvægt | 2014 kg |
| Længde | 4694 cm |
| Bredde | 1849 cm |
| Højde | 1443 cm |
| Nummerplade | DT56757 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5403852 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Internet, Kørecomputer, Mirror link, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tonede ruder, Armlæn bag, Armlæn, El-justerbart rat, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Blindvinkelassistent, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Beskrivelse
Veludstyret Tesla model 3
🚗 BILENS UDSTYR: ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Klimaanlæg 2-zoner ✅ El sæder begge forsæder ✅ 18" Alufælge ✅ Bakkamera m. sensor for/bag ✅ Sædevarme for + ratvarme ✅ Nøglefri døre/nøglefri start ✅ El-foldbare spejle m. varme ✅ Elektrisk bagklap
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Tesla Model 3 EL Standard Range Plus 258HK Aut.
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning