Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 29.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Eco 2019 Edition 67HK 5d |
| Kilometer | 29.000 Km |
| Registreringsdato | 31/01/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Star Dust |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.4 |
| Totalvægt | 1324 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | CE64131 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2149487 |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Servo, USB stik, Bagagerumsdækken, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm |
Beskrivelse
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Aircondition ✅ Fartpilot ✅ USB & AUX Stik
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Servo, USB stik, Bagagerumsdækken, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Hyundai i10 1,0 Eco 2019 Edition 67HK 5d
Pris 84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning