Gallery
Mazda CX-5 2,0 Skyactiv-G Sky 165HK 5d 6g
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 96.600 Km
- Cc 1998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-5 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Sky 165HK 5d 6g |
| Kilometer | 96.600 Km |
| Registreringsdato | 09/05/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.1 |
| Totalvægt | 2020 kg |
| Længde | 4550 cm |
| Bredde | 1840 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DA66909 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417851 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
Udstyr
| 19" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, 360° kamera, Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag |
Beskrivelse
🚗 FLOT Mazda CX-5 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Headup display ✅ Parkeringssensor for/bag + bakkamera ✅ 360° kamera ✅ El-spejle m. varme ✅ Klimaanlæg 2-zonet ✅ Sædevarme for + rat m varme
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Mazda CX-5 2,0 Skyactiv-G Sky 165HK 5d 6g
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
2025 5.000 Km Benzin Man.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Inster EL Long Range Essential 115HK Aut.
2025 3.500 Km Elekricitet Aut.199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma Gen-E EL Select 168HK 5d Aut.
2025 4.000 Km Elekricitet Aut.214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
2025 5.000 Km Elekricitet Aut.224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced DCT 100HK 5d 7g Aut.
2025 21.912 Km Benzin Aut.242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Bayon 1,0 T-GDI Essential DCT 100HK 5d 7g Aut.
2025 3.300 Km Benzin Aut.249.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo