Gallery
Kia EV3 EL Standard Range Access 204HK 5d Aut.
Pris 245.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 2.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Standard Range Access 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 2.000 Km |
| Registreringsdato | 10/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Shale Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 74.1 |
| Totalvægt | 2270 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | ER66997 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5209688 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
Udstyr
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, 17" Alufælge, Armlæn, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Antispin, Auto hold, Airbag, ESP, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Frunk, Klimaanlæg 2-zoner, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Varmepumpe, USB stik, Sædevarme for |
Beskrivelse
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / Android auto ✅ Adaptiv fartpilot ✅ 2 Zoners klimaanlæg ✅ 17'' alufælge ✅Varmepumpe
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia EV3 EL Standard Range Access 204HK 5d Aut.
Pris 245.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
2025 5.000 Km Elekricitet Aut.224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i20 1,0 MPI Advanced DCT 100HK 5d 7g Aut.
2025 21.912 Km Benzin Aut.242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Bayon 1,0 T-GDI Essential DCT 100HK 5d 7g Aut.
2025 3.300 Km Benzin Aut.249.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Audi E-tron 55 Advanced Quattro 408HK 5d Aut.
2019 38.000 Km Elekricitet Aut.254.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV3 EL Long Range Access 204HK 5d Aut.
2025 2.000 Km Elekricitet Aut.264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 4WD 325HK 5d Trinl. Gear
2024 7.000 Km Elekricitet Trinl. Gear279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo