Gallery
Kia EV3 EL Long Range Prestige 204HK 5d Aut.
Pris 283.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 4.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Long Range Prestige 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 4.000 Km |
| Registreringsdato | 04/05/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | ET48119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5356282 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| App integration, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 17" Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Kopholder, Justerbart rat, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
Beskrivelse
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ Apple carplay / Android auto ✅ Adaptiv fartpilot ✅ 2 Zoners klimaanlæg ✅ 17'' alufælge ✅Varmepumpe ✅Mørk tonede ruder i bag
🔋 SPAR PENGE OG SKÅN MILJØET – køb brugt tilbehør til denne bil (Med forbehold for at vi har varerne på lager) ➡️ Brugt ladekabel kr. 999,-
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia EV3 EL Long Range Prestige 204HK 5d Aut.
Pris 283.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
Audi E-tron 55 Advanced Quattro 408HK 5d Aut.
2019 38.000 Km Elekricitet Aut.254.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Kia EV3 EL Long Range Access 204HK 5d Aut.
2025 2.000 Km Elekricitet Aut.264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 4WD 325HK 5d Trinl. Gear
2024 7.000 Km Elekricitet Trinl. Gear279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Advanced 229HK 5d Trinl. Gear
2025 3.000 Km Elekricitet Trinl. Gear294.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai Ioniq 5 Electric 77,4 kWh Ultimate 4WD 325HK 5d Aut.
2024 12.000 Km Elekricitet Aut.299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
2025 11.000 Km Elekricitet Aut.319.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 06-06-2026
Puma Gen-E® - Lavere pris of længere rækkevidde
-
Udløber: 06-06-2026
Ford Transit Custom®
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Natalies Demo
Nyheder
-
-
-
-
-
-
-
-
09-04-2026
Ford Puma Gen-E: Nu med over 400 km rækkevidde, håndfri kørsel og historisk lav startpris
-
07-04-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
-
31-03-2026
Skarp pris på Ford Capri - Ikonisk familiebil dykker under 250.000 kr. midt i brændstofkrise
- Se nyheder fra Natalies Demo