Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 3.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 07/05/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Penta Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 69.9 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | ET48127 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5377225 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| 12V udtag, 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El betjente døre, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, V2L, Varmepumpe, Ventilerede sæder , LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Ambiente belysning, Dellæder kabine, 19" Alufælge, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Soltag, Rat m. varme, Multijusterbart rat, Læderrat, Læderkabine, Kopholder, Justerbart rat, ABS, Alarm, Auto hold, Antispin, Airbag, ESP, Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, Selealarm, Selestrammer, Isofix, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, 360° kamera, Ikke ryger |
Beskrivelse
Vores egen tjenestebil - Venligst ring for besigtelse!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗 ✅ GT-Line - Sporty designdetaljer ✅ 360 graders kamera ✅ Apple Carplay / Android auto - Trådløst ✅ Varme i for- og bagsæder ✅ Ventilation i forsæder ✅ Adaptiv fartpilot ✅ El-soltag ✅ Head-up display
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
12V udtag, 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El betjente døre, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, V2L, Varmepumpe, Ventilerede sæder , LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Ambiente belysning, Dellæder kabine, 19" Alufælge, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Soltag, Rat m. varme, Multijusterbart rat, Læderrat, Læderkabine, Kopholder, Justerbart rat, ABS, Alarm, Auto hold, Antispin, Airbag, ESP, Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, Selealarm, Selestrammer, Isofix, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, 360° kamera, Ikke ryger
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00
Om os
Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
Pris 329.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning