Natalies Demo
279.800 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 8 Km |
| Registreringsdato | 03/03/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Chrome Blue |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 15.3 |
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Nummerplade | EG68200 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4732174 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2800 kg |
| Apple CarPlay, Automatgear, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 16" Alufælge, Anhængertræk, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Blindvinkelassistent, B&O audio, Motor-/Kabinevarmer |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00