Natalies Demo
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | E-tron |
| Variant | 55 Advanced Quattro 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 49.000 Km |
| Registreringsdato | 06/06/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 43.1 |
|---|---|
| Totalvægt | 3130 kg |
| Længde | 4901 cm |
| Bredde | 1935 cm |
| Højde | 1629 cm |
| Nummerplade | DJ25233 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5373811 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, El-håndbremse, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Fartpilot, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i førersæde, Navigation, Nøglefri start, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Parkeringssensor for/bag, Servo, Regnsensor, USB stik, Armlæn, Armlæn bag, Ambiente belysning, Bagagerumsdækken, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Panorama El-soltag, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, 360° kamera, Metallak, Tonede ruder, LED baglygter, LED forlygter, 20" Alufælge |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00