Natalies Demo
109.800 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Connect |
| Variant | Kort 1,5 EcoBlue Trend 120HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 119.300 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | MAGNETIC |
| Gear | 8 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 2405 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1835 cm |
| Højde | 1844 cm |
| Nummerplade | CP95321 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 2480900 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Aircondition, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, Fartpilot, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Anhængertræk, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Blindvinkelassistent, Motor-/Kabinevarmer |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00