Natalies Demo
224.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | e-Niro |
| Variant | EL Prestige 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 500 Km |
| Registreringsdato | 15/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 162.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2200 kg |
| Længde | 4420 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | 960199 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5342710 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, USB-C tilslutning, Varmepumpe, 17" Alufælge, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix, Vejbaneassistent, Skiltegenkendelse, Selestrammer, Selealarm |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00