Natalies Demo
158.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 3008 |
| Variant | 1,6 PureTech Plugin-hybrid First Selection EAT8 225HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 96.000 Km |
| Registreringsdato | 16/12/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 39.2 |
| Totalvægt | 2270 kg |
| Længde | 4447 cm |
| Bredde | 2098 cm |
| Højde | 1624 cm |
| Nummerplade | CX61769 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5368212 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1250 kg |
| 18" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sædevarme for, Armlæn, Armlæn bag, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00