Natalies Demo
304.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Variant | 85 iV 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 12/06/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2650 kg |
| Længde | 4653 cm |
| Bredde | 1879 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | ED23251 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5361050 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Aut. nedblændeligt bakspejl, Integrerede rullegardiner, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Ambiente belysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Delkunstlæderindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Fører-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, ESP, Ikke ryger, 19" Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, 12V udtag |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00