Natalies Demo
274.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | E-tron |
| Variant | 55 Advanced Quattro 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 38.000 Km |
| Registreringsdato | 08/08/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 47.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 3130 kg |
| Længde | 4901 cm |
| Bredde | 1935 cm |
| Højde | 1629 cm |
| Nummerplade | CL60278 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5384685 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk parkeringssystem, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Semi-automatisk parkering, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 20" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Panorama El-soltag, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Auto hold, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selestrammer, Selealarm, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00