Natalies Demo
184.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line X DCT 125HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 30.000 Km |
| Registreringsdato | 28/09/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Agate Black |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1710 kg |
| Længde | 4091 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | DM83562 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3759190 |
| Max bugsering (uden bremser) | 625 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 17" Alufælge, Alufælge, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, 12V udtag, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, LED forlygter, Tågelygter, Isofix, Skiltegenkendelse, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, DAB radio, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Infocenter, Regnsensor, Sportssæder, Stemmebetjening, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Selealarm, Startspærre, Vejbaneassistent, Fuld LED forlygter, Hvide blinklys, LED baglygter, Ikke ryger, Service overholdt, Start/stop-system |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00