Natalies Demo
264.999 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Standard Range Access 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 2.000 Km |
| Registreringsdato | 06/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Clear White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 61.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 2270 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | EN22636 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5193066 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, 17" Alufælge, Armlæn, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, ABS, Antispin, Auto hold, Airbag, ESP, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Frunk, Klimaanlæg 2-zoner, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Varmepumpe, USB stik, Sædevarme for |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00