Natalies Demo
179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line DCT 125HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 46.000 Km |
| Registreringsdato | 08/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | sølv |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1710 kg |
| Længde | 4091 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | DN64224 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5375077 |
| Max bugsering (uden bremser) | 625 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sportssæder, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, Varme i forruden, 17" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, ABS, 6 Airbags, Auto hold, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Startspærre, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00