Natalies Demo
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 155HK 5d 6g |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 06/05/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 21.6 |
| Totalvægt | 1760 kg |
| Længde | 4186 cm |
| Bredde | 1805 cm |
| Højde | 1536 cm |
| Nummerplade | CZ88140 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5366996 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, 17" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, LED forlygter, Metallak |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00