Natalies Demo
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Bayon |
| Variant | 1,0 T-GDI Advanced DCT 100HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 44.000 Km |
| Registreringsdato | 11/08/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | sort |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1660 kg |
| Længde | 4180 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DL68685 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372059 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, 16" Alufælge, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, Antispin, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Startspærre, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00