Natalies Demo
194.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Variant | 1,0 TSI Ambition DSG 115HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 49.500 Km |
| Registreringsdato | 05/02/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1734 kg |
| Længde | 4241 cm |
| Bredde | 1793 cm |
| Højde | 1559 cm |
| Nummerplade | 960696 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5376854 |
| Max bugsering (uden bremser) | 620 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Android Auto, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Radio, Servo, Sædevarme for, USB-C tilslutning, 16" Alufælge, Alufælge, Metallak, Tagræling, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Stofindtræk, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger, Nyserviceret |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00