Natalies Demo
99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Vignale Start/Stop 140HK 5d |
| Kilometer | 117.000 Km |
| Registreringsdato | 01/02/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Cappucino brun |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.2 |
| Totalvægt | 1665 kg |
| Længde | 3969 cm |
| Bredde | 1722 cm |
| Højde | 1495 cm |
| Nummerplade | BT34215 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4761367 |
| Max bugsering (uden bremser) | 565 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 16" Alufælge, Alufælge, LED forlygter, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Panorama El-soltag, Rat m. varme, Splitbagsæde, 6 Airbags, Antispin, ABS, Automatisk nødbremsesystem, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Startspærre, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet, Service overholdt |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00