Natalies Demo
114.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka-e |
| Variant | EL Elegance 136HK 5d Aut. |
| Kilometer | 87.000 Km |
| Registreringsdato | 29/07/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 63.5 |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | DG74466 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5384672 |
| Bakkamera, Sædevarme for, 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aircondition, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Servo, USB stik, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Metallak, 16" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00