Natalies Demo
177.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Seat |
|---|---|
| Model | Leon |
| Variant | Sportstourer 1,5 e-TSI Mild hybrid Style DSG 150HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 96.000 Km |
| Registreringsdato | 19/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 2000 kg |
| Længde | 4642 cm |
| Bredde | 1799 cm |
| Højde | 1448 cm |
| Nummerplade | CZ48393 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5384694 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Automatgear, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-spejle med varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Servo, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Alufælge, Anhængertræk, Metallak, Tagræling, Tågelygter, Radio, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00