Natalies Demo
124.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 |
| Variant | 1,0 Essential AMT 67HK 5d Aut. |
| Kilometer | 32.000 Km |
| Registreringsdato | 17/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1340 kg |
| Længde | 3665 cm |
| Bredde | 1660 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DN53853 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5388725 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, USB stik, Tågelygter, Armlæn, Læderrat, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Undervognsbehandlet, DAB radio, Automatgear, El-spejle, Infocenter, Musikstreaming via bluetooth, Ikke ryger, Isofix, ESP, Metallak |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00