Natalies Demo
334.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV3 |
| Variant | EL Long Range Upgrade 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 19/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 71.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | EP75291 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5196409 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, El-håndbremse, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for/bag, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varmepumpe, Ventilerede sæder for & bag, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbare bagsæder, Armlæn, Ambiente belysning, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Alarm, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Tonede ruder, 360° kamera, Soltag, Head-up display |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00