Natalies Demo
324.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 5.500 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ivory Silver |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EP53805 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5272045 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Apple CarPlay, Android Auto, 12V udtag, Automatgear, Centrallås, Bakkamera, Bluetooth, Automatisk op-/nedblænding, El indst. forsæder, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Radio, Servo, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, USB-C tilslutning, Varme i forruden, Varmepumpe, Ventilerede sæder , Dellæder kabine, Delvis alcantara-kabine, Armlæn, Armlæn bag, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Start/stop-system |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00