Natalies Demo
158.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Seat |
|---|---|
| Model | Ibiza |
| Variant | 1,0 TSI FR DSG 110HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 11/02/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.9 |
| Totalvægt | 1625 kg |
| Længde | 4059 cm |
| Bredde | 1780 cm |
| Højde | 1444 cm |
| Nummerplade | DG11173 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5402542 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| Fuld LED forlygter, Vejbaneassistent, ESP, Airbag, Antispin, Træthedsregistrering, Selealarm, Selestrammer, Isofix, Dæktrykssensor, ABS, Ikke ryger, Service overholdt, App integration, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Automatisk nødbremsesystem, Klimaanlæg 2-zoner, Mirror link, Håndfri telefon, Fartpilot, USB-C tilslutning, Sædevarme for, Servo, Regnsensor, Tågelygter, Apple CarPlay, DAB radio, Infocenter, Kørecomputer, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Radio, Alufælge, Metallak, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, Udvendig temperaturmåler, Stemmebetjening, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Android Auto |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00