Natalies Demo
194.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Leon |
| Variant | 1,4 TSI Plugin-hybrid DSG 245HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 60.000 Km |
| Registreringsdato | 08/07/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1395 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
|---|---|
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 40.5 |
| Totalvægt | 2070 kg |
| Længde | 4281 cm |
| Bredde | 1816 cm |
| Højde | 1435 cm |
| Nummerplade | DY90773 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411204 |
| App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, ESP, Isofix |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00