Natalies Demo
133.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Cooper |
| Variant | SE EL 184HK 3d Aut. |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 28/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Døre | 3 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 72.2 |
| Totalvægt | 1775 kg |
| Længde | 3821 cm |
| Bredde | 1727 cm |
| Højde | 1414 cm |
| Nummerplade | ED15436 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5395555 |
| 16" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 12V udtag, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, DAB radio, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00