Natalies Demo
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Passat |
| Variant | Variant 1,8 TSI Comfortline Premium DSG 180HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 62.500 Km |
| Registreringsdato | 10/01/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1798 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Brunmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 16.7 |
| Totalvægt | 2090 kg |
| Længde | 4767 cm |
| Bredde | 1832 cm |
| Højde | 1477 cm |
| Nummerplade | BL21801 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5401585 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 16" Alufælge, Alufælge, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, El-spejle med varme, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00