Natalies Demo
208.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | A3 |
| Variant | Sportback 2,0 40 TFSI Sport Limited Edition S Tronic 190HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 83.000 Km |
| Registreringsdato | 24/04/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1984 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Blå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.0 |
| Totalvægt | 1910 kg |
| Længde | 4313 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1426 cm |
| Nummerplade | CJ37743 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5410320 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 18" Alufælge, Alufælge, Metallak, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Træthedsregistrering, Aircondition, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, El-spejle, El-spejle med varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00