Natalies Demo
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | up |
| Variant | 1,0 MPI 60HK 5d |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 28/02/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 25.0 |
| Totalvægt | 1320 kg |
| Længde | 3600 cm |
| Bredde | 1645 cm |
| Højde | 1504 cm |
| Nummerplade | CR49503 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5376811 |
| 12V udtag, Aircondition, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Radio, Servo, Sædevarme for, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, Selealarm |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00