Natalies Demo
169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Variant | EL Standard Range Plus 258HK Aut. |
| Kilometer | 77.000 Km |
| Registreringsdato | 10/03/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 78.9 |
|---|---|
| Totalvægt | 2014 kg |
| Længde | 4694 cm |
| Bredde | 1849 cm |
| Højde | 1443 cm |
| Nummerplade | DT56757 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5403852 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Internet, Kørecomputer, Mirror link, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Tonede ruder, Armlæn bag, Armlæn, El-justerbart rat, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 9 Airbags, ABS, Blindvinkelassistent, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00