Natalies Demo
224.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Tucson |
| Variant | 1,6 T-GDI Plugin-hybrid Advanced 4WD 265HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 68.500 Km |
| Registreringsdato | 29/09/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksgrå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 36.2 |
| Totalvægt | 2415 kg |
| Længde | 4500 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | DD45550 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5406164 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1350 kg |
| 19" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, LED kørelys, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Virtuelle sidespejle, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Antispin, Auto hold, Airbag, ABS, Isofix, Skiltegenkendelse |
Man-Fre kl.08.30-18.00
Lør kl.09.00-17.00
Søn kl.10.00-16.00